۱۳۹۹ سه شنبه ۴ آذر
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/07/14 معلمين ، تربيت كنندگان نسل آينده كشور هستند
معلمين ، تربيت كنندگان نسل آينده كشور هستند
دكتر علي اسماعيلي، به ايجاد دانشگاه فرهنگيان اشاره كرد و افزود: اين كار ، اقدامي مهم و لازم براي تربيت ، آموزش و پرورش معلميني بود كه در آينده كشور سهم بسزايي دارند.
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي، با بيان اينكه معلمين مادران و پدران معنوي جامعه هستند، ادامه داد: افرادي كه امروز وارد اين دانشگاه مي شوند ، داراي رتبه هاي بالاي كنكور بوده و به عنوان سرمايه هاي ارزشمند نظام آموزش كشور محسوب مي شوند كه آموزش و پرورش بايد در نگهداشت اين سرمايه عظيم بيش از تلاش كند.
اسماعيلي، دوران تحصيل در دانشگاه براي دانشجويان را فرصتي مغتنم و طلايي دانست و تصريح كرد: شما عزيزان بايد از فرصت ايجاد شده نهايت استفاده را براي خودسازي و كسب علم و دانش و افزايش آگاهي ببريد چرا كه به فرموده حضرت علي (ع) فرصت ها همچون ابر در گذرند.
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي، با بيان اينكه وظيفه تربيت نسل هاي آتي كشور به شما معلمين سپرده شده است، افزود: اين وظيفه اي بسيار خطير، حساس و مهم بوده كه بيانگر نقش و جايگاه شما عزيزان است و بايد قدردان آن بود و آن را ارتقاء بخشيد.
اسماعيلي ، با تاكيد بر اينكه معلمين بايد در حرفه خود عاشقانه تلاش كنند، اظهار داشت: علاوه بر اين امر نگاه شما به امور درسي بايد نگاهي پژوهش محور و علمي با استفاده از روشهاي نوين روز باشد تا داراي بازخورد مناسب بوده و بتواند تاثيرگذاري لازم را داشته باشد.
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي، با اشاره به اينكه معلمين بايد محور اميد و تلاش در جامعه باشند، افزود: با توجه به پايين بودن سرانه مطالعه در كشور، معلمين نقش مهمي در افزايش اين مهم دارند.
تعداد بازدید: 235
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal