۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/07/14 نمايش اقتدار عاشورايي سپاهيان محمد(ص) 2 در ورزشگاه ازادي بيرجند برگزار شود
نمايش اقتدار عاشورايي سپاهيان محمد(ص) 2 در ورزشگاه ازادي بيرجند برگزار شود

رزمايش اقتدار عاشورايي سپاهيان محمد رسول الله(ص) 2 با حضور 20 هزار بسيجي خراسان جنوبي 12 مهرماه در بيرجند همزمان با سراسر كشور برگزار مي شد.

 اين رزمايش يادآور اعزام هاي بزرگ سال هاي 65 و 66 و همچنين عمليات كربلاي 4 و كربلاي 5 است.

 اكنون كه در جنگ اقتصادي، رواني و رسانه اي دشمن هستيم  اين رزمايش ها و نمايش توان و اقتدار نظامي و آمادگي بسيجيان نقش مهمي در ايجاد اميد و نشاط در بين مردم و مأيوس كردن دشمن دارد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبي گفت: از طرف ديگر اين رزمايش زمينه ساز تقويت روحيه بسيجيان و ارتقاء وحدت، همدلي و همبستگي گردان هاي مختلف بسيجيان در اين شرايط سخت و ويژه دارد.

قاسمي با اشاره به اينكه رزمايش اقتدار عاشورايي سپاهيان محمد(ص) 2 در خراسان جنوبي استاديوم آزادي بيرجند برگزار مي شود، اظهار كرد: در اين رزمايش گردان هاي امام علي(ع)، بيت المقدس، الزهرا(س)، كوثر و عاشورا شركت مي كنند.

 وي با بيان كرد: از اول فروردين 96 تا به امروز ميزان استقرار و توان نظامي در مرز خراسان‌جنوبي 500 برابر افزايش داشته است و در حال حاضر مشكل خاصي در مرزهاي خراسان جنوبي وجود ندارد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبي يادآور شد: به واسطه فرهنگ سازي كه بسيجيان اصناف در خراسان جنوبي داشته اند در شرايط جنگ اقتصادي كم ترين ميزان احتكار را در خراسان جنوبي داشته ايم و همه انبارهاي استان ثبت شده است.

تعداد بازدید: 9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal