۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/07/18 چهره تهديدات مدام در حال تغيير است
چهره تهديدات مدام در حال تغيير است
دكتر ذوالفقاري معاون امنيتي و انتطامي وزارت كشور كه در نشست مديران كل پدافند غيرعامل استانداري ها حضور يافت، در تببين تهديدات امروز كشور گفت: نام تهديدات امروز را بايد چهره متغير تهديد بگذاريم يعني امروزه با روند ثابت و مشخصي مواجه نيستيم بلكه تهديدات مدام در حال تغيير است و شايد بتوان گفت عدم توجه به اين موضوع مي تواند موجب شود عناصر كشور ناخواسته در مسير تهديد قرار گيرند.
وي افزود: وقتي ما تهديد را دقيقا نشناسيم باعث مي شود اقداماتي كه با نيت خير و صلاح جامعه صورت مي گيرد ناخواسته در مسيري قرار گيرد كه خود تبديل به تهديد شود.
ذوالفقاري تاكيد كرد: بخش عمده اي از مشكلات كشور ناشي از عمليات رواني بيروني و داخلي است. تصويرسازي رسانه ها در سالهاي گذشته از مسئولان كشور و ايجاد فضاي اتهام زني در كشور زمينه داخلي عمليات رواني را فراهم كرده است و بر بي اعتمادي مردم دامن زده است. اين فضاسازي رواني موجب شده بر تهديدي كه در بيرون عليه كشور وجود دارد، دامن زده شود.
وي با اشاره به نزديك شدن به هفته گراميداشت پدافند غيرعامل گفت: براي گراميداشت اين هفته تلاش شود كه برنامه هاي كمتري با كيفيت بالاتر داشته باشيم تا كار اثرگذارتري انجام شود.
وي خاطرنشان كرد: از همه ظرفيتها به درستي استفاده كنيم و انرژي بي جا در مسائلي كه از سوي ديگر نهادها پيگيري مي شود صرف نكنيد و از دوباره كاري و ايجاد تضاد در كارها بپرهيزيد. سعي كنيد در مواردي كه همپوشاني ميان دستگاهها وجود دارد تكميل كننده و پركننده خلاها باشيد و به دنبال مرزبندي و خط كشي‌برنامه ها نباشيد.
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal