۱۳۹۶ شنبه ۲۸ مرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1395/03/11 قائم مقام وزیر کشور
قائم مقام وزیر کشور
معاون سیاسی وزیرکشور گفت : عملکرد مجموعه وزارت کشور در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قابل دفاع و خوب بود .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، محمد حسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در همایش معاونان سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور با ارائه گزارش مبسوطی از روند برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از روسای ستاد انتخابات استانداری ها به دلیل برگزاری انتخابات در امنیت کامل و شرایط مطلوب تشکر کرد .
مقیمی با اشاره به اعلام اولویت های اعلام شده از سوی وزیر کشور در ابتدای امسال گفت : سه مأموریت مشخص ما در سالجاری پیشبرد اقتصاد مقاومتی ، توجه به مسائل اجتماعی و تکریم ارباب رجوع است و باید علاوه بر وظایف جاری با جدیت و تلاش در اجرای این مأموریت تحول مثبت اقتصادی در استان ها را فراهم کنیم .
معاون سیاسی وزیر کشور از معاونان سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری ها خواست برای ایجاد تحول در وضعیت شهرستان ها، نظارت خود را بر عملکرد فرمانداران ، افزایش دهند و از نخبگان سیاسی برای پیشبرد اهداف کشور در استان ها استفاده کنند .
مقیمی افزود : باید در انتخاب مدیران کاردان ، پاکدست و با انگیزه دقت کنیم تا بتوانیم گره ای از مشکلات کشور باز کنیم ، چون خدمت بی منت به مردم وظیفه اصلی ما است .
مقیمی در پایان خواستار تلاش هرچه بیشتر معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی برای رونق فعالیت قانونمند احزاب در استان ها شد . 
تعداد بازدید: 64
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal