۱۴۰۰ سه شنبه ۱ تير
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1398/05/17 حضور معاون سياسي استانداري در مراسم افتتاح نمايشگاه هفته ازدواج
حضور معاون سياسي استانداري در مراسم افتتاح نمايشگاه هفته ازدواج

امروز عصر به مناسبت هفته ازدواج، نمايشگاه ازدواج ورزش و جوانان استان به همت جوانان فعال در سازمان مردم نهاد ستارگان علم و خرد استان و با حضور دكتر خوش خبر معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي  و برخي مديران استاني و شهرستاني افتتاح و مورد بازديد قرار گرفت.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري ضمن بازديد از نمايشگاه خطاب به جوانان فعال در سمن هاي مختلف حاضر در نمايشگاه گفت: سمن ها به جاي دستگاه هاي متولي امور جوانان نقش آفريني نمي كنند، بلكه با حمايت و به موازات آنها در خدمت به جامعه ي هدف، فعاليت دارند.

وي افزود: بايد روش هاي آموزشي در حوزه ازدواج جوانان را تنوع بخشيم و متناسب با سلايق جوانان تصميم سازي و برنامه ريزي كنيم.

خوش خبر گفت: بايد توجه داشت كه درحوزه آموزش مسائل پيش و حين ازدواج،گاهي يك كتاب،كاريكاتور و حتي يك پوستر به اندازه يك كارگاه موثر خواهد بود.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در اين بازديد گفت: سمن ها نهادهايي، خودجوش و مردمي هستند كه امور مربوط به جوانان را به صورت داوطلبانه انجام مي دهند ضرورت دارد دستگاه هاي متولي امور جوانان به وظايف ذاتي و رسالت هاي خود در قبال جوانان بيش از پيش تلاش كنند.

تعداد بازدید: 2433
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal